Dwóch kierowców na podwójnym gazie. W zatrzymaniu pomógł sygnał od mieszkańców

W miniony weekend policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego z Kołobrzegu zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden ze sprawców został zatrzymany dzięki czujności obywateli, którzy nie pozostali obojętni na taki fakt.

W sobotę wieczorem kołobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie od osób, które w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej zauważyły nietrzeźwego kierowcę samochodu BMW. Pojazd wjechał na chodnik przebijając opony. Na szczęści nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Funkcjonariusze, którzy przybyli we wskazany rejon zatrzymali 33 -letniego mieszkańca Kołobrzegu. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po przeprowadzeniu szczegółowej kontroli mundurowi znaleźli przy mężczyźnie 1 gram marihuany. W najbliższym czasie odpowie on przed Sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie zabronionych substancji.

Podobnie skończy 55-letni kierowca Mercedesa, który został zatrzymany  przez policjantów na ul. Koszalińskiej. W organizmie mężczyzny znajdowało się ponad pół promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend