Działacze PiS ws. dzierżawy terenów w Podczelu organizatorom Sunrise Festival

Działacze Prawa i Sprawiedliwości podczas dzisiejszej konferencji poinformowali, że złożyli do prezydent Kołobrzegu wniosek o powołanie zespołu ds. opracowania strategicznego dokumentu pod nazwą „Przyszłość Podczela”. Mieliby w nim wziąć udział przedstawiciele wszystkich klubów radnych w Radzie Miasta, przedstawiciele społeczności lokalnej i niezależni eksperci.

Na zdjęciu: W konferencji wzięli udział Czesław Hoc, poseł na Sejm RP, Maciej Bejnarowicz, przewodniczący klubu radnych PiS i Henryk Bieńkowski, radny Rady Powiatu.

Działacze PiS skrytykowali jednocześnie działania władz miasta ws. wieloletniej dzierżawy terenów w Podczelu.
– Nie stawia się tak ważnej sprawy bez jakichkolwiek konsultacji – mówił Maciej Bejnarowicz, szef klubu radnych PiS w Radzie Miasta nawiązując do projektu uchwały w tej sprawie, który z inicjatywy prezydent Kołobrzegu był przedmiotem obrad Rady 7 października.

Więcej o decyzji Rady Miasta ws. dzierżawy miejskich terenów pod organizację Sunrise Festival pisaliśmy TU: Radni nie zgodzili się na wieloletnią dzierżawę lotniska dla Sunrise Festival

Zapis wideo konferencji pod tekstem.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend