Dziś otwarcie. Mole Mole pojawiło się w Kołobrzegu

W marcu po raz pierwszy informowaliśmy o zamknięciu najstarszej księgarni w mieście. Od tamtego czasu lokal był zamknięty. Do dziś. 

Księgarnia przy ul. Walki Młodych istniała od zawsze. Ostatnio prowadziła ją ogólnopolska sieć Matras. Oprócz kupna książek i artykułów papierniczych można było tu też napić się dobrej kawy. W marcu jednak sklep zamknięto.

Dziś pod tym samym adresem znowu czynna jest księgarnia. Tym razem prowadzi ją firma Mole Mole. Okazuje się, że pod tym szyldem działa popularna sieć Empik. 

– Mole Mole to zupełnie nowy koncept sklepu wykreowany w ramach Grupy Empik. To księgarnie w małym i średnim formacie, o powierzchni od 70 do 200 metrów kwadratowych – mówi portalowi wirtualnywydawca.pl Monika Marianowicz – Oferują wyłącznie książki i uzupełniający asortyment artykułów do pakowania. Różnią się od salonów Empików nie tylko asortymentem (inny ‘mix’), powierzchnią, ale również pod względem architektury, wystroju, nawigacji, kodu kolorów.

Przypomnijmy, dwa tygodnie temu rzecznik prasowy Empiku Monika Marianowicz zaprzeczyła w rozmowie z nami, żeby sieć, którą reprezentuje miała plany pojawić się w Kołobrzegu.

Sklep czynny będzie o godzinę dłużej niż wcześniej czyli do godz. 19.

mole2 1024x576 - Dziś otwarcie. Mole Mole pojawiło się w Kołobrzegu

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend