Gdzie się podział plac zabaw przy Obrońców Westerplatte? To było jedyne takie miejsce w tej części dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu

Zniknęły zabawki plenerowe z placu zabaw przy ul. Obrońców Westerplatte. Miejsce to zostanie jeszcze przez jakiś czas puste.

Wysłużone zabawki zostały zabrane z placu zabaw przy ul. Obrońców Westerplatte. W tym miejscu planowane jest nowe miejsce zabaw dla dzieci i młodzieży. Miasto zleciło projekt nowego placu, ale na samo jego wykonanie przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Projekt nowego placu wykonuje dla miasta firma Aleksandry Kuśmierz z Lublina za 14000 zł. Magistrat opisał w zapytaniu ofertowym, czego oczekuje od projektantów – przy Obrońców Westerplatte mają pojawić się drewniane zabawki, które swoim charakterem będą wpisywać się w charakter parku nadmorskiego. Mają to być drewniane urządzenia zabawowe dla różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży, z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Na liście zabawek plenerowych do postawienia są m.in. trampoliny wbudowane w grunt, tor przeszkód oraz linarium (linowy tor przeszkód). Będą też huśtawki, karuzele i bujaki. W planach jest też nowa mała architektura – kosze na odpady, ławki, stojaki na rowery oraz oświetlenie.

plac 1 1024x708 - Gdzie się podział plac zabaw przy Obrońców Westerplatte? To było jedyne takie miejsce w tej części dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu

2 komentarze

Napisz komentarz
 1. 20 października, 21:21 Justyna Kułakowska

  Pani Aleksandra Kuśmierz z Lublina nie wykonuje placu zabaw przy ul. Westerplatte w Kołobrzegu.

  Reply this comment
 2. 21 października, 07:20 Port Bałtyk

  A cymbały ? Nie będzie?
  Właściciele apartamentów z Nadmorskich Tarasow chyba by Was zjedli za te atrakcje

  Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend