Hej, gotowi na weekend?!

W sobotę trzy duże imprezy – Przegląd Piosenek Wodniku, akcja Motoserce i Wielkie Sprzątanie Parsęty. Ale weekend zaczynamy dziś przy dźwiękach pank rocka.

Na zdjęciu kadr z filmu „Dudi cała naprzód”, który przez weekend będzie grało kino Wybrzeże. 

Centrala na punkowo

Dziś w Klubie Muzycznym Centrala przy ul. Wąskiej zagrają grupy Zakaz Posiadania i Aulofobia. Start godz. 20, wstęp 10 zł.

Radetzky w Klubie Gatsby

Radetzky to przydomek artysty, który wciąż pracuje na swoją markę. Ukrywa się pod nim Radosław Cofała. Twórca utworu „Stand Up”, „Don’t Make Me Wait”, „I Want, U Know?”, które podbijały listy klubowych hitów. Sympatię klubowiczów zaczynał zaskarbiać sobie stopniowo od 2001 roku i podobno nie zamierza na tym poprzestać.

Muzyk zagra w kołobrzeskim klubie Gatsby przy ul. Jedności Narodowej jutro. Start godz. 22. Impreza biletowana.

Giełda Staroci

W sobotę Klub Kolekcjonera zaprasza do RCK na Giełdę Staroci. Od godziny 10 będzie można przy ul. Solnej 1 spotkać Kolekcjonerów i ich zbiory. Będzie można sprzedać, wymienić lub kupić m.in. starą porcelanę, monety i bibeloty. Wstęp wolny.

Wielkie Sprzątanie Parsęty

Jutro, już po raz dwunasty firma Troton, najstarsza polska organizacja ekologiczna Klub Gaja i Porozumienie dla Parsęty, zapraszają na Wielkie Sprzątanie Parsęty. Start jutro o godzinie 11, jak zwykle na parkingu za mostem w Ząbrowie. W programie imprezy są m.in. konkursy o tematyce ekologicznej, występy dziecięcych grup wokalnych działających przy OPP w Kołobrzegu, zespołu ludowego „Podlotki” z Gościna oraz zespołu wokalno-instrumentalnego „Nastrojeni”.

Gościem specjalnym imprezy będzie znany podróżnik Romuald Koperski, który w tym roku samotnie, na pokładzie swojej łodzi wiosłowej, pokonał Atlantyk. Do tego grochówka, grill a dla spragnionych napoje. Wstęp wolny.

Przegląd Piosenki Wodnikus

Najstarszy przegląd piosenek w Kołobrzegu wraca do Zespołu Szkół nr 2 im. B. III Krzywoustego gdzie zaczynał blisko 30 lat temu. Dziś Wodnikus ma charakter otwartego przeglądu. Usłyszymy m.in. poezję śpiewaną, autorską i kabaretową.

W sobotę, o godz. 17 wystartują XXIII Kołobrzeskie Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus. Wystąpią zespoły i soliści amatorzy, zakwalifikowani przez organizatorów. Wieczór zakończy koncert gwiazdy czyli zespołu Słodki Całus od Buby z Trójmiasta.

Program imprezy: godz. 17 – występy zakwalifikowanych wykonawców – Leszek Żukrowski, Bogdan Żołnierowicz, Jacek Walczyk, Małe Lego Blues, Zbigniew Wojciechowicz, Nocny Lot i Paweł Mallek. Około godz. 21.00 gość XXIII Spotkania – zespół Słodki Całus Od Buby.

Krew na wagę życia

Klub Voyager zaprasza jutro na Skwer Pionierów na akcję Motoserce, która polega na zbiórce krwi. Start godz. 10.00. Cel na 13 maja (i nie tylko) to zachęcenie jak największej liczby osób do oddania krwi. Wśród wszystkich, którzy podzielą się swoją krwią zostaną rozlosowane upominki w tym Skuter o pojemności 50 cm

Kino Wybrzeże

Kino Wybrzeże przez weekend będzie grało o godz. 16 film familijny „Dudi cała naprzód” oraz film „Strażnicy Galaktyki vol 2” o godz. 18 i 20.30. Bilety kosztują 16 zł normalny i 10 dziecięcy.  

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend