Hossoland rośnie w oczach. Trwają prace przy budowie latarni śródlądowej (WIDEO)

Michał Zinowik, Wójt Gminy Brojce, udostępnił na swoim profilu na Facebooku wideo, w którym możemy z lotu ptaka zobaczyć postęp prac na placu budowy Hossoland – parku rozrywki, który powstaje w Brojcach k/Gryfic. Ma to być największy tego typu obiekt w tej części Polski.

Fot. Kadr z wideo, które opublikował wójt gminy Brojce.

-To coraz bardziej rozpoznawalny obiekt na mapie tej części Polski. Z dnia na dzień rosną kolejne budynki, w tym będąca centralnym punktem Parku Rozrywki, śródlądowa latarnia. – napisał w mediach społecznościowych wójt.

Jak z kolei informuje na swojej stronie inwestor, w Brojcach k/Gryfic powstaje Tematyczny Park Rozrywki Hossoland. Na jego terenie ma się pojawić wiele atrakcji, takich jak m.in. rollercoastery i karuzele, także te ekstremalne.
-To będzie miejsce idealne dla całych rodzin i wszystkich pokoleń. Do tego inwestor – Grupa Hosso – planuje stworzyć 6000 miejsc parkingowych przygotowanych na przyjazd turystów z całej Polski i z zagranicy. To miejsce będzie z pewnością przyciągało wielu entuzjastów dobrej zabawy! – czytamy na stronie hossoland.pl.

Film można obejrzeć klikając w link:
https://fb.watch/p06lDFoHgq/

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend