II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia)

W sobotę po raz drugi Fundacja Ogon do Góry zaprosiła przyjaciół zwierząt  i ich czworonożnych podopiecznych na Ogonisko, czyli ognisko na kołobrzeskiej psiej plaży.

Ogonisko to nic innego jak ognisko rozpalone na plaży przy którym spotykają się właściciele psów i przyjaciele zwierząt. Każdy jest tu mile widziany. To dobra okazja by rozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Jest też czas na upieczenie kiełbasek i „zwykłą” zabawę. 

Fot. Barbara Patruś

funda2 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) funda3 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) funda4 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) funda5 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundac4 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundac5 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundac6 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundach - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundacj7 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundacja - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundacja6 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundacja8 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia) fundacja67 - II Ogonisko: czworonogi i ich opiekunowie razem na ognisku (+zdjęcia)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend