Jak tak dalej pójdzie drogowcy będą musieli ścigać się z czasem by zdążyć w terminie

Padający deszcz to kłopot dla firm budowlanych, które remontują nam drogi. – Już lepiej żeby złapał przymrozek, byle było sucho – mówią nam robotnicy.

Uporczywie padający ostatnio deszcz nie pozwala m.in. na odpowiednie zagęszczenie podłoża, które wykonuje się przed położeniem pierwszej warstwy nawierzchni. Warunki atmosferyczne nie sprzyjają szczególnie przebudowie promenady na odcinku od kortów tenisowych do Kamiennego Szańca. Inwestycja ma zostać ukończona przed wakacjami. Jeżeli deszczowa pogoda się utrzyma drogowcy będą mieli  prawdziwy kłopot by zdążyć na czas.

Trwa również przebudowa ulic Mickiewicza, Towarowej i Zdrojowej (na zdjęciach poniżej) oraz ul. Budowlanej. Tym inwestycjom pogoda również nie sprzyja.

mickiewicz4 - Jak tak dalej pójdzie drogowcy będą musieli ścigać się z czasem by zdążyć w terminie mickiewicza - Jak tak dalej pójdzie drogowcy będą musieli ścigać się z czasem by zdążyć w terminie mickiewicza2 - Jak tak dalej pójdzie drogowcy będą musieli ścigać się z czasem by zdążyć w terminie mickiewicza3 - Jak tak dalej pójdzie drogowcy będą musieli ścigać się z czasem by zdążyć w terminie

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend