Jedna wpłata na choćby złotówkę, to jeden głos. Kołobrzeska fundacja walczy o Zwierzakobus, auto do przewozu zwierząt

Dobrze znana kołobrzeska fundacja Ogon do Góry walczy o nowe, profesjonalne auto do przewozu zwierząt, tzw. Zwierzakobus.

Konkurs dla prozwierzęcych organizacji ogłosiła fundacja RatujemyZwierzaki.pl. Zasady są proste, na konkursową skarbonkę organizacje zbierają pieniądze na swoją działalność. Na koniec (tj. 16 grudnia) organizator konkursu podlicza liczbę wpłat (kwota nie jest istotna) i 5 organizacji, które miały ich najwięcej otrzyma nowe, profesjonalne auto do przewozu zwierząt.

-Nie dysponujemy autem fundacyjnym, a bezpieczny transport to podstawa dlatego tak bardzo nam zależy – mówi Ewa Wiśnios z fundacji Ogon do Góry – Abyśmy mieli szanse na wygraną powstała specjacja skarbonka, na którą darczyńcy mogą wpłacić choćby złotówkę, ponieważ nie liczy się uzbierana kwota, a ilość wpłat. Jedna wpłata równa się jeden głos. Całość uzbieranej kwoty trafi do naszych podopiecznych, wiec większe wpłaty też są bardzo mile widziane – dodaje.

Każdy darczyńca może oddać jeden głos. Link do konkursowej skarbonki fundacji Ogon do Góry: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusogonow?fbclid=IwAR2pkk5vzvSGjPk-VbgobjiApwBlZb0R–WfbQvIzRY5A3jm9TkTha5bhT4

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend