Jednego dnia kino Wybrzeże zaczyna grać „Dziewczyny z Dubaju” i „Dom Gucci” (repertuar, zwiastuny)

Od jutra kino Wybrzeże zaczyna grać dwa filmy: polską produkcję, o której głośno jest od wielu miesięcy, czyli „Dziewczyny z Dubaju” oraz amerykański kryminał biograficzny „Dom Gucci”. Bilet normalny kosztuje 20 zł.

Fot. „Dziewczyny z Dubaju”/materiały prasowe.

„Dziewczyny z Dubaju” to historia Emi, młodej ambitnej dziewczyny, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Centralną postacią fabuły filmu „Dom Gucci” jest Patrizia Reggiani (w tej roli Lady Gaga), skazana w 1998 roku na 26 lat więzienia (z których odsiedziała 18) za planowanie zabójstwa swojego męża, Maurizia Gucci (Adam Driver). Film opowiada historię burzliwego związku Patrizii i Maurizia, wewnętrznych sporów o władzę nad rodzinnym imperium, a także okoliczności, które doprowadziły do zlecenia głośnego morderstwa.

kino kolobrzeg 3 - Jednego dnia kino Wybrzeże zaczyna grać "Dziewczyny z Dubaju" i "Dom Gucci" (repertuar, zwiastuny)

ZWIASTUNY

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend