Jubileuszowe show cyrku Safari w Kołobrzegu. Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety

Już w najbliższy piątek w Kołobrzegu będzie można zobaczyć przedstawienie cyrku Safari – jednego z największych cyrków w Polsce. W nowym widowisku – ,,30 lat z Wami !” – znajdą się ulubieńcy publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach, jak i kompletnie nowe numery, które będą miały dopiero swoją premierę.

Pod cyrkowym namiotem zobaczymy akrobacje na szarfach i linie pionowej, brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczyć będzie można taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show.
Goście specjalni w widowisku to grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach. Nie mogłoby zabraknąć komika – o dobry humor zadba Clown Mr.Kuba, A specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z ulubionych bajek.
Uwaga! W cyrku nie występują zwierzęta.

W Kołobrzegu cyrkowy namiot stanie przy ul. Myśliwskiej. Przedstawienie zostanie wystawione 21 lipca (piątek) o godz.18:00. Bilety w cenie już od 30 zł będzie można kupić w kasie cyrku w dniu przedstawienia.
Nasz portal ma dla swoich Czytelników dwa podwójne bilety. Zostaną one przekazane internautom, którzy pod postem na naszym profilu na Facebooku informujący o wizycie cyrku Safari w Kołobrzegu wpiszą komentarz: Cyrk Safari.

Oficjalny spot reklamowy sezonu 2023 Cyrku Safari:

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend