„Nieproszeni” na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)

Wczorajszym spektaklem „Nieproszeni” teatru Fuzja zakończyła się pierwsza odsłona tegorocznego Festiwalu Artystów Ulicy „Sea of Art”. Kolejne spektakle ulicznych teatrów zobaczymy już w najbliższy weekend. Plakat z program publikujemy pod tekstem.

Spektakl „Kosmiczna Podróż Guliwera” TEATR KLINIKA LALEK na Skwerze Pionierów. Kosmiczna podróż Guliwera na motywach powieści Jonathana Swifta nawiązuje do przełomowego momentu w historii naszej planety. Nadejście Ery Wodnika obwieszcza światu koniec starego i początek nowego życia: kres wojen i kłótni, za to nastanie pokoju i szacunku wobec natury i wszystkich istot. Spektakl adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych zabiera nas w podróż do gwiazd i sprowadza z powrotem na ziemię, uświadamiając nam, że nie wystarczy żyć – liczy się przede wszystkim to, jak żyjemy. 

Spektakl „Nieproszeni” teatru Fuzja. „Nieproszeni” są uniwersalną opowieściach o ludziach i na ludziach się skupiających. Historie stare i minione, które ukształtowały nasz obecny świat oraz te, które dzieją się tu i teraz, na naszych oczach, w naszych domach i na naszych granicach. Historie, które nas dotykają.

sea 1024x645 - "Nieproszeni" na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)
sea 8 1024x768 - "Nieproszeni" na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)
sea 5 1024x768 - "Nieproszeni" na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)
sea 2 1024x768 - "Nieproszeni" na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)
sea 10 1024x768 - "Nieproszeni" na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)
ART - "Nieproszeni" na koniec pierwszej części Festiwalu Artystów Ulicy. Druga odsłona już w najbliższy weekend (ZDJĘCIA)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend