Jutro zaczyna się duży Zlot Militarny. Komunikacja Miejska uruchamia 6 dodatkowych autobusów

You are currently viewing Jutro zaczyna się duży Zlot Militarny. Komunikacja Miejska uruchamia 6 dodatkowych autobusów

W najbliższy weekend 4.07 – 7.07 odbędzie się w Podczelu pierwsza edycja Zlotu Militarnego. Komunikacja Miejska uruchamia dodatkowe autobusy, które będą kursowały na lotnisko i z powrotem.

W czwartek, piątek, sobotę i niedzielę poza regularnymi, rozkładowymi autobusami linii nr 5 przewoźnik uruchomi dodatkowe 6 autobusów na trasie dworzec – Podczele: 3 autobusy w godzinach 10-15, 6 autobusów w godzinach 15-18 i 3 autobusy w godzinach 18-21, które pomogą nie tylko festiwalowiczom, ale również wszystkim mieszkańcom w szybszym powrocie do domów.

Autobusy będą opatrzone nazwą „linia nr 5 – zlot”. Zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach po trasie, aż do przystanku bezpośrednio przy wejściu na teren wydarzenia.
W drodze powrotnej do dworca autobusy zatrzymają się na przystanku przy ul. Lwowskiej i Nowogrodzkiej, gdzie będzie wsiąść w kierunku do miasta – docelowo do przystanku Jagiellońska-dworzec

Komunikacja Miejska zadba też o powrót nocny (czwartek, piątek, sobota) – od godziny 0:00, po zakończeniu koncertów, na przystanku tuż obok wyjścia ze zlotu, oczekiwać będą na pasażerów autobusy, które każdorazowo po zapełnieniu, będą kursować do miasta (Jagiellońska – dworzec).
Bilety na przejazdy autobusem w ciągu dnia, jak i w nocy można nabyć kartą w kasownikach wewnątrz pojazdu oraz w punkcie sprzedaży, który będzie ustawiony przy przystanku obok terenu zlotu.

Dodaj komentarz