Sześciu nowych partnerów karty mieszkańca. U nich dostaniesz rabat

You are currently viewing Sześciu nowych partnerów karty mieszkańca. U nich dostaniesz rabat

Do Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca dołączyło sześciu nowych partnerów. Od teraz posiadacze karty mogą u nich korzystać z ulg i preferencyjnych ofert.

Partnerami KKM jest już ponad 130 różnych firm i instytucji. Posiadacze karty mieszkańca mogą liczyć u nich na różne rabaty. Najmłodszymi partnerami programu są: Abades, pracownia stylizacji mebli Antiko,  Arona Kołobrzeg, usługi fotograficzne Foto & Art Aneta Dawid, Fregata oraz Polferries.
Pełną listę partnerów karty i wysokości oferowanych przez nich rabatów znajdziemy na stronie kkm.kolobrzeg.pl .

🔹 Abades – Wiodący deweloper w Kołobrzegu, oferujący prestiżowe inwestycje mieszkaniowe. Z KKM pokryją koszty notarialne przy zakupie nieruchomości.
🔹 Antiko – Rodzinna firma zajmująca się stylizacją i odnawianiem mebli w stylu vintage, retro, loft. Znajdziecie u nich prawdziwe perełki z różnych epok.
🔹 Arona Kołobrzeg – Deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujący komfortowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Z KKM pokrywają koszty notarialne przy zakupie nieruchomości.
🔹 Foto & Art Aneta Dawid– Profesjonalna fotografia na najwyższym poziomie. Od zdjęć ślubnych po identyfikacyjne, z KKM zniżka 5% na wszystkie usługi fotograficzne.
🔹 Fregata – Bistro z domowymi obiadami w przystępnych cenach. Z KKM zniżka 10% na posiłki w Bistro!
🔹 Polferries – Polska Żegluga Bałtycka oferująca komfortowe i bezpieczne rejsy promowe. Z KKM zniżka 10% na bilety dla pasażerów pieszych, zmotoryzowanych oraz kabiny.

Dodaj komentarz