Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale

Kolejny fantastyczny sukces odnieśli karatecy klubu Morote Głowaczewo, startujący w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF w Lęborku. Na odbywającym się 30 listopada Grand Prix International Karate WKF podopieczni trenera, Przemysława Spadło, zdobyli 3 medale!

Wiktor Wojarski, startujący w kumite U12 -45kg dotarł do finału, w którym zmierzył się z reprezentantem Rosji. W punktach był remis, niestety większość sędziów wskazała na przeciwnika.
Maksymilian Rudewicz, startujący w kumite kadetów + 70kg zdobył drugie srebro, uznając w finale wyższość przeciwnika. Jest to wspaniała nagroda dla bardzo ciężko pracującego zawodnika, który swoją przygodę karate zaczął o wiele później od swoich rywali.
Wiktor Wojarski nie spoczął na laurach i w kumite U12 Open szedł jak burza, niestety w półfinale, w którym zremisował na punkty, ponownie przez wskazanie sędziów musiał uznać przewagę konkurenta,
W zawodach wziął udział także Maksym Piłat, który stoczył 3 walki w kumite U9, zdobywając niezbędne doświadczenie.

-Jesteśmy pewni, że to doświadczenie zaowocuje w przyszłości.  – podsumowuje Przemysław Spadło.

1 1024x683 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale 3 1024x732 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale 4 1024x657 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale 8 1024x694 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale 9 1024x712 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale 10 1024x674 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale 11 1024x683 - Karatecy z klubu Morote Głowaczewo na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF zdobyli trzy medale