Kibice Kotwicy odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt i ufundowali 15 ciepłych bud

– Idzie mroźna zima więc to będzie doskonały prezent – tak twierdzą przedstawiciele kibiców Kotwicy Kołobrzeg z „biało-niebieskiej emigracji”, którzy odpowiedzieli na apel schroniska „Reks” w Kołobrzegu.

Placówka jakiś czas temu zamieściła w mediach społecznościowych apel dotyczący remontów w kołobrzeskim schronisku. Jeden z nich dotyczył naprawy niszczejących bud na psim wybiegu. Na odpowiedź fanów Kotwicy nie trzeba było długo czekać. W swoim gronie skrzyknęli się i zebrali środki na zakup takich drewnianych konstrukcji. Ostatecznie udało się zakupić 15 nowych, ocieplanych bud.

W czwartek cały transport dotarł na ul. 6 Dywizji Piechoty. W asyście pracowników schroniska kibice wypakowali i poskładali budy. Jak poinformowano pierwsze czworonogi spędza w nich noc już w najbliższy weekend.

– Mamy nadzieję, że nasz podarunek będzie długo służył potrzebującym psiakom – skwitowali z uśmiechem przedstawiciele BNE.

W grudniu kibice ponownie odwiedzą schronisko gdyż w dalszym ciągu trwa III edycja ich akcji zbiórki karmy dla czworonogów.  Podobnie jak w latach ubiegłych, jest zbierana karma sucha i mokra oraz wszelkie akcesoria, które mogą być przydatne dla zwierząt. Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 602-302-819.

schr 1 1024x651 - Kibice Kotwicy odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt i ufundowali 15 ciepłych bud
schr 8 1024x691 - Kibice Kotwicy odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt i ufundowali 15 ciepłych bud
schr 7 1024x692 - Kibice Kotwicy odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt i ufundowali 15 ciepłych bud
schr 6 1024x692 - Kibice Kotwicy odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt i ufundowali 15 ciepłych bud
schr 5 1024x651 - Kibice Kotwicy odpowiedzieli na apel schroniska dla zwierząt i ufundowali 15 ciepłych bud

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend