Kiedy Black Friday? Przykładowe wyprzedaże i zniżki w kołobrzeskich sklepach

Black Friday, czy jak kto woli Czarny Piątek, to szansa na zakup upatrzonych produktów po niższej cenie. Kiedy wypada w tym roku? To pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. W tym roku przypada na 26 listopada.

Zdecydowana większość sklepów stacjonarnych i internetowych szykuje się na Black Friday. Niektóre przedłużają promocje na cały tydzień. W Kołobrzegu Black Week trwa już m.in. w Top Secret (galeria Hosso przy ratuszu) i w Kauflandzie.

Na swoich stronach internetowych sklepy MediaExpert i RTV Euro AGD reklamują rabaty na Black Friday nawet do 80 proc. na wybrany asortyment.

Z okazji Black Week Lidl przygotował specjalną ofertę, dzięki której klienci mogą zrobić zakupy nawet o 80 proc. taniej. W ramach „czarnego tygodnia” dzięki promocjom w Lidlu będzie można zrobić codzienne zakupy, a także uzupełnić domowe akcesoria oraz rodzinną garderobę. Black Week rozpocznie się w Lidlu już w poniedziałek, 22 listopada we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online na www.lidl.pl.  Promocyjny asortyment będzie dostępny w sklepach stacjonarnych w poniedziałek (22 listopada), czwartek (25 listopada), piątek (26 listopada) oraz sobotę (27 listopada).

Black Week w Kauflandzie już trwa. Obecna promocja jest aktualna do 24 listopada lub do wyczerpania zapasów. Taniej kupimy m.in. sprzęty i akcesoria kuchenne, artykuły do prania, suszenia i sprzątania, ubrania, buty i pościele.

Na 26 listopada specjalne promocje szykuje też sklep perfumeryjny Douglas (w Kołobrzegu znajduje się w galerii Hosso przy Armii Krajowej). Sieciówka reklamuje top produkty w specjalnych cenach, Beauty Sale, bestsellery tańsze nawet o 30 proc. oraz prezenty do zakupów.

Na przyszły dzień promocje przygotowała sieć sklepów NETTO. Gazetkę z ofertami możesz zobaczyć tu:

Drogeria Natura (w Kołobrzegu w nowym Hosso) ogłosiła „czarne promocje” już 18 listopada. Wybrane artykuły będzie można tu kupować taniej aż do 1 grudnia.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend