Kołobrzeżanka tańczy na miarę telewizyjnego show You Can Dance – Nowa Generacja

12-letnia Weronika Lesiak z grupy tanecznej SWAN DANCE, działającej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, latem wzięła udział w castingu do nowego programu You Can Dance – Nowa Generacja, realizowanego przez TVP. Kołobrzeżanka pomyślnie przeszła eliminacje i zakwalifikowała się do ścisłej 55. młodych tancerzy, którzy pojechali na specjalne warsztaty taneczne. Losy Weroniki w programie mogliśmy śledzić przez ostatnie tygodnie na antenie ogólnopolskiej telewizji.

W czasie warsztatów ze znanymi trenerami, pod okiem jurorów: Agustina Egurroli, Klaudi Antos i Michała Misha Kostrzewskiego, Weronika brała udział w lekcjach i prezentowała się w różnych choreografiach. Każdy dzień przynosił eliminację kolejnych uczestników.

W minioną niedzielę dowiedzieliśmy się, że kołobrzeżanka niestety nie zakwalifikowała się do finałowej 16-stki, która wystąpi w programach na żywo. Odpadła w ostatniej dogrywce, walcząc do końca w swojej solówce. Jak mówił Augustin Egurolla, zatańczyła na miarę You Can Dance, ale musieli dokonać wyboru.

Na co dzień Weronika jest uczennicą Morskiej Krainy, a w Swan Dance tańczy od 7. lat pod okiem Marty Herbowskiej.

dance 1 - Kołobrzeżanka tańczy na miarę telewizyjnego show You Can Dance - Nowa Generacja

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend