Zanim minęła minuta pierwszej połowy meczu na stadionie im. S. Karpiniuka, Kotwica Kołobrzeg już zdążyła strzelić gola i wyjść na prowadzenie w starciu z Hutnikiem Kraków. Dokładnie w 36 sekundzie Jonathan Junior popisał się snajperskim instynktem i po błędzie bramkarza gości wcisnął futbolówkę do bramki. W 52 minucie do bramki po świetnym podaniu Kozakiewicza znowu trafia Jonathan Junior.

Wynik nie zmienił się już do końca meczu. Biało-niebiescy bezbłędnie grali w defensywnie, kilkoma pewnymi interwencjami popisał się bramkarz Marek Kozioł. Kotwica Kołobrzeg dzięki tej wygranej może świętować awans do pierwszej ligi.

Warto też odnotować fakt, że kibice zgotowali piłkarzom Kotwy fantastyczny doping – stadion dziś był pełen. Bilety rozeszły się co do jednego, jak świeże bułeczki już kilka dni temu. Do tego przez większą część pierwszej połowy meczu nad stadionem górowała tęcza. To był wyjątkowy wieczór przy Śliwińskiego pod każdym względem.

mecz8 1024x603 - Kotwica ograła dziś przy Śliwińskiego Hutnika Kraków (2:0) i melduje się w pierwszej lidze!