Krew na wagę życia. Klub Motocyklowy Voyager organizuje akcję Motoserce i namawia do oddawania krwi

Klub Voyager znowu pokazuje, że ma wielkie serce i organizuje akcję Motoserce, która polega na zbiórce krwi. 

Akcja odbędzie się na Placu Pionierów w Kołobrzegu 13 maja, w godzinach od 10.00 do godziny 20.00.  Akcja objęta jest patronatem prezydenta Kołobrzegu.

– Motoserce jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. – mówią członkowie Klubu Motocyklowego Voyager – Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa. Krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

Cel na 13 maja (i nie tylko) to zachęcenie jak największej liczby osób do oddania krwi. Ale akcja tak naprawdę już trwa. Na hasło „Motoserce” można oddawać krew w punkcie krwiodawstwa kołobrzeskiego szpitala. 

Wśród wszystkich, którzy podzielą się swoją krwią zostaną rozlosowane upominki w tym Skuter o pojemności 50 cm (szczegóły na plakacie). 

krew darem zycia - Krew na wagę życia. Klub Motocyklowy Voyager organizuje akcję Motoserce i namawia do oddawania krwi

krew - Krew na wagę życia. Klub Motocyklowy Voyager organizuje akcję Motoserce i namawia do oddawania krwi

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend