Kto chętny na Hard Dog Race? Zaprasza Fundacja Ogon do Góry i daje w prezencie wejściówkę

23 września w Dąbrowie Górniczej odbędzie się  Hard Dog Race Poland. Fundacja Ogon do Góry się tam wybiera i zaprasza jedną osobę z psiakiem, którym podaruje wejściówkę wartą 200 zł. 

Do Dąbrowy Górniczej jadą Najra z Ewą i Charlie z Moniką (pierwsze imiona są psów – kolejność nieprzypadkowa 😉 ). Na miejscu do pokonania jest bieg na dystansie 6 km z przeszkodami.

– To świetna przygoda – zapewniają Ewa i Monika z Fundacji Ogon do Góry – Mamy jedną wolną wejściówkę, którą chciałybyśmy komuś wręczyć. Czy jest jakiś szaleniec, który chciałby wspólnie z nami zmierzyć się w takiej konkurencji? My stawiamy na jedną wielką przygodę! Jedziemy pociągiem, nocujemy na miejscu przed i po biegu. Chętnych zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Warunek jest jeden: pies musi pochodzić z adopcji, niekoniecznie od nas. 

Koszty transportu i noclegu osoba pokrywa sama.

– Chętne osoby i psiaki prosimy zgłaszać się w wiadomości prywatnej na naszym profilu na FB z krótką informacją, dlaczego to właśnie wy chcielibyście z nami jechać – dodają – Gwarantujemy wejściówkę na HDR, swoje towarzystwo i niezliczoną ilość przygód. 

Jeżeli masz ochotę skoczyć do Dąbrowy i przebiec się z psem 6 km możesz teraz zgłosić się TU

Fot. FB/HardDogRacePoland

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend