Linia nr 3 zostaje. Prezes Komunikacji Miejskiej: nie otaczam się murem, liczę się z głosem mieszkańców

Michał Jaczyński, prezes Komunikacji Miejskiej, poinformował w mediach społecznościowych, że linia nr 3, która po zmianach miał być jedynie linią sezonową, będzie jednak całoroczna. Zmiana planów to odpowiedź miejskiego przewoźnika na uwagi mieszkańców.

Fot. Archiwum

20 stycznia informowaliśmy, że od 1 lutego nastąpią zmiany w przebiegu tras autobusów Komunikacji Miejskiej. Zmienią się trasy trzech linii – 4, 5 oraz 6. Zlikwidowana zostanie linia numer 2. Autobus linii numer 3 miał jeździć tylko w sezonie letnim. 

Dziś prezes Komunikacji Miejskiej poinformował, że po wysłuchaniu argumentów mieszkańców, linia nr 3 będzie jednak funkcjonowała przez cały rok.

„Drodzy Państwo, czytam wszystkie Państwa komentarze. Dziękuję wszystkim tym, którzy w sposób bardzo merytoryczny przesłali mi mailowo swoje argumenty – napisał na profilu facebookowym Komunikacji Miejskiej jej prezes Michał Jaczyński – Ze wszystkimi się zapoznałem. Nie otaczam się murem i nigdy nie podchodzę do zmian bezrefleksyjnie. Te jeszcze nie weszły w życie i wciąż mamy czas, by zareagować. Liczę się z Państwa głosem, dlatego też przygotujemy się do pozostawienia linii nr 3 w takim wariancie, aby poprawić komunikację ul. Sienkiewicza ze wschodnią częścią miasta i pozostawić ową linie jako istotna w kontekście dojazdów do szkół i pracy. Drodzy Państwo, mój adres mailowy i drzwi gabinetu są zawsze otwarte i gorąco zachęcam, żeby dzielić się ze mną przemyśleniami bezpośrednio. Zawsze staram się wychodzić im na przeciw.” – zakończył swój wpis prezes KM.

Link do naszego tekstu, w którym podajemy szczegóły zmian w rozkładzie jazdy publikujemy pod tekstem. Przypomnijmy, że uwagi można wysyłać na adres mailowy: m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend