Lokale po „Nocnym” i barze mlecznym nadal stoją puste. Spytaliśmy AMW o ich przyszłość

Jeszcze niedawno mieścił się tu sklep spożywczy otwarty przez całą dobę i jedyny w mieście bar mleczny. Pod koniec września ubiegłego roku oba zostały zamknięte i do dziś lokale stoją puste. Spytaliśmy w Agencji Mienia Wojskowego, co tu planują.

Budynek przy ul. Wschodniej 3 należy do Agencji Mienia Wojskowego.
– Agencja rozwiązała umowę najmu z dotychczasowym najemcą, który prowadził zarówno sklep całonocny, jak i brak mleczny – mówi Dorota Sypniewska, Kierownik Działu ds. Marketingu i PR w szczecińskiej AMW, którą spytaliśmy o przyszłość nieruchomości – Lokal o powierzchni 294,66 metrów kwadratowych został podzielony na dwa mniejsze o dogodniejszych powierzchniach ok. 130 i 170  metrów kwadratowych. W chwili obecnej oczekujemy na świadectwa charakterystyki energetycznej; po ich otrzymaniu rozpoczniemy przygotowania do przeprowadzenia postępowań przetargowych na najem lokali – przewidujemy, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

Do przetargu na najem lokali będzie mógł przystąpić każdy (zarówno osoba fizyczna, prawna, jak również inne podmioty), kto spełni wymogi określone w ogłoszeniu o przetargu. Dokładna data opublikowania ogłoszenia o przetargu na najem lokali przy Wschodniej 3 nie jest dziś znana.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend