Mało miejsc handlowych na sezon od miasta

Kołobrzeski magistrat podał dziś do wiadomości lokalizację punktów, które wydzierżawi na okres letni. Są tylko cztery i zostaną oddane w dzierżawę po licytacji. Jak łatwo się domyślić, wygra ten kto da więcej.

Dwie z wyznaczonych lokalizacji znajdują się na Skwerze Pionierów. Obie mają po 120 metrów kw. i obie są z góry przeznaczone na plac zabaw dla dzieci. Cena wywoławcza za cały okres dzierżawy to 15 tys. zł netto. Kolejne znajdują się przy ul. Plażowej. Ich powierzchnia to 9 metrów kw z przeznaczeniem na punkty gastronomiczno-handlowe. Cena startowa w licytacji to 3,5 tys. zł netto.

Czas dzierżawy 29 kwietnia do 31 sierpnia.

Przypominamy, że od 7 marca można składać do Regionalnego Centrum Kultury oferty dzierżawy miejsc przed amfiteatrem. Jest ich 7. Na wszystkich będą mogły stanąć tylko obiekty nie związane trwale z gruntem czyli np. popularne food trucki (budki handlowo-gastronomiczne na kołach). Czas mija 27 marca. Szczegóły znajdziecie na stronie RCK. 

W tym roku nie będzie za to konkursu ofert na dzierżawę miejsc handlowo-usługowych na plaży. Obowiązywać będą umowy z zeszłego roku. Ponownie więc będzie sześć wyznaczonych lokalizacji na których stanie po 50 koszy plażowych. Będzie jedna zjeżdżalnia przy Bałtyku, trzy batuty, gastronomia przy pomniku Zaślubin Polski z Morzem (jedna mniej niż rok temu). Kosze dla swoich gości wystawi hotel Marine Hotel i konsorcjum hoteli Leda, Aquarius Spa i ProVita.

Na zdjęciu sklepiki przy ul. Fredry. Trafiły tam po zakończeniu umów na dzierżawę przy molo. Ich właściciele podpisali z Urzędem Miasta kilkuletnie umowy, które wciąż obowiązują

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 28 marca, 07:55 Nika

    Czy te przetargi są utajnione? Nie można ich znaleźć ani w internecie ani w gablotach przed UM.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend