Mężczyzna bił szczeniaka. Psa uratowali sąsiedzi, a fundacja składa zawiadomienie na policję

Nutka to nowa podopieczna fundacji Ogon do Góry. – Dla właściciela była śmieciem, problemem, workiem treningowym! – mówią poruszone wolontariuszki.


Nutka została uratowana przez sąsiadów i jak mówią wolontariuszki z fundacji Ogon do Góry, prawdopodobnie uratowali Nutce życie.

-Od jakiegoś czasu sąsiedzi słyszeli popiskiwania szczeniaka, nie piski zabawy, to były piski bólu – mówią wolontariuszki – Niestety nie mogli zidentyfikować skąd pochodziły. Dzisiaj usłyszeli skowyt bitego szczeniaka. Wybiegli przed blok i tam zobaczyli sceny, których nikt nie chciałby zobaczyć! Mężczyzna okładał, kopał, szarpał… Cudowni ludzie wkroczyli do akcji tym samym ratując życie psa! Usłyszeli, że „psu należy się wp*****l, bo się zesikał kolejny raz w domu”. Została wezwana policja, jednak nim dojechała „właściciel” oddał sąsiadom psa i uciekł do domu.

Policja spisała dane świadków, a fundacja jutro składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Niestety traumatyczne przeżycia zostawiły ślad – Nutka nie staje na jedną łapę. Sąsiedzi, którzy uratowali psa z opresji, pojechali z nią czym prędzej do weterynarza, gdzie okazało się, że psiak ma złamaną nogę w dwóch miejscach. Są to stare złamania, co w przypadku szczeniaka wydaje się niemożliwe.

-Na ten moment Nutka jest chuda, nie staje na tylną łapę, na której ma zdecydowanie mniej mięśni – dodają wolontariuszki – Nutka prosi bardzo o wsparcie zarówno finansowe w diagnostyce jak i leczeniu jak również dobrej jakości mokrą karmę Dolina Noteci junior lub Meatlove.

Kontakt z Funadcją pod nr telefonu: 724518022

Powrót do zdrowia Nutki można wesprzeć darowizną TU:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/skatowananutka

Tradycyjnym przelewem na konto fundacji:
POMÓŻ NAM POMAGAĆ!
Fundacja Ogon do Góry
78-100 Kołobrzeg
75 1090 2659 0000 0001 3412 5581
Tytuł: uwierz w człowieka Nutka!

Lub przez PayPal
http://paypal.me/FundacjaOgonDoGory

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend