Miasto wynajmie cztery mieszkania w zamian za ich remont (adresy)

Urząd Miasta poinformował dziś, że ma kolejne cztery mieszkania, które zostaną wynajęte w zamian za ich remont. Wnioski o ich przydział można składać do 17 marca.

Warunkiem niezbędnym o ubieganie się o przyznanie lokalu do samoremontu jest spełnianie jednego z niżej wymienionych warunków:

– Posiadanie centrum życiowego na terenie Gminy i znajdowanie się na liście osób zakwalifikowanych do przydziału lokalu mieszkalnego z mieszkaniowego zasobu Gminy
Lub
-Posiadanie tytułu prawnego do zajmowanego lokalu w mieszkaniowym zasobie Gminy ( tj. umowy najmu lokalu mieszkalnego ), oraz wyrażenie chęci zamiany obecnie zajmowanego lokalu na lokal przeznaczony do samoremontu – przekazany do dyspozycji miasta dotychczas zajmowany lokal musi być w stanie nadającym się do zamieszkania.

Oględzin lokalu można dokonać   po wcześniejszym umówieniu terminu z Kołobrzeskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego pod nr tel. 94 35 444 81 w godz. 7.00 – 15.00 w terminie od dnia 30 stycznia do 27 lutego.

Wnioski należy składać na drukach GKL05-D01. Wniosek o przydział lokalu przeznaczonego do remontudo dnia 17.03.2023 r.

Wniosek można pobrać ze strony www.kolobrzeg.pl   =>  BIP  w zakładce –  Jak załatwić sprawę w urzędzie/Karty usług/Wydział Gospodarki Komunalnej i Lokalowej/Sprawy lokalowe

Szczegółowe informacje można uzyskać w pok. 118, pod nr tel. 94 3551537 lub 94 3551545 – Wydział Gospodarki Komunalnej i Lokalowej przy ul. Ratuszowej 13.

Aktualny wykaz lokali do wynajęcia w zamian za ich remont (adresy są podlinkowane, Czytelnik po ich kliknięciu, zostanie przekierowany na stronę Urzędu Miasta, gdzie umieszczono szczegółowy opis lokali wraz z zakresem remontu do wykonania)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend