Mieszkanka „Ogrodów” wystarała się o stół do tenisa stołowego. Został przekazany filii biblioteki

W czwartek (6 kwietnia 2023 roku) do filii Miejskiej Biblioteki na „Ogrodach” przekazany został stół do tenisa stołowego.

Dzięki zaangażowaniu mieszkanki osiedla „Ogrody” Angeliki Romanko i wsparciu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskie udało się pozyskać sponsora, który ufundował dla świetlicy oraz filii biblioteki na „Ogrody” stół do tenisa stołowego. Pani Angelika postanowiła zebrać podpisy mieszkańców pod petycją dotyczącą doposażenia biblioteki w stół do gry w ping-ponga. O pomoc w pozyskaniu stołu poprosiła starostę kołobrzeskiego.

-W ostatnim okresie pani Angelika zgłosiła się do mnie z zapytaniem, czy byłaby możliwość pozyskania dla mieszkańców osiedla stołu do tenisa stołowego. Wspólnymi siłami udało nam się znaleźć sponsora. Przy okazji obchodzonego 6 kwietnia Światowego Dnia Tenisa Stołowego postanowiliśmy wraz z panią Angeliką oraz prezydent miasta Kołobrzeg przekazać ufundowany stół dla świetlicy i filii biblioteki na „Ogrodach”. Ogromnie się cieszę i mam nadzieję, że w okresie wiosenno-letnim mieszkańcy osiedla, i nie tylko, będą mogli skorzystać z okazji i zagrać w ping-ponga na świeżym powietrzu. – mówi starosta Tomasz Tamborski.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend