Motopaczka klubu Voyager w sobotę. Tym razem motocykliści obdarują seniorów

To już X jubileuszowa akcja MOTO-PACZKA organizowana przez kołobrzeski klub motocyklowy VOYAGER.  Przez te wszystkie lata udało się obdarować wiele rodzin powiatu kołobrzeskiego.

-Wcielając się w rolę Mikołaja dane nam było przeżyć wraz z obdarowywanymi rodzinami chwile szczęścia, radości uśmiechu, wielokrotnie łezka zakręciła się w oku. – mówią członkowie klubu VOYAGER. – Takie chwile motywują do działania dlatego też kontynuujemy naszą akcję. W tym roku obdarujemy głównie seniorów. Jak co roku w akcję włączają się kołobrzescy motocykliści oraz okazywana jest bezinteresowna pomoc mieszkańców, wspólnie tworzymy tę szlachetną akcję.

W trasę X jubileuszowej MOTO-PACZKi motocykliści wyruszą 7 grudnia o godzinie 12.00 spod kołobrzeskiego Ratusza.

– Jeśli ktoś chciałby włączyć się w naszą akcję zapraszamy serdecznie w piątek szóstego grudnia. – dodają motocykliści. – Jesteśmy w klubie od godziny 17.00. Zapraszamy do odwiedzenia też naszej strony na facebooku https://www.facebook.com/fgvoyager/ tam znajdziecie listę życzeń do Mikołaja.

 7 grudnia o godz. 19.00 w Klubie VOYAGER FG podsumowane zostanie dekada akcji MOTO-PACZKA. Klub zaprasza osoby, które w tym czasie aktywnie wspierały akcję. Specjalnie dla nich koncert zagrają zespoły ROCKIN BIRDS oraz TITTY TWISTER.

pizap.com15752279980451 - Motopaczka klubu Voyager w sobotę. Tym razem motocykliści obdarują seniorów

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend