Na tym odcinku Alei Nadmorskiej chodzi się teraz gęsiego. Za ogrodzeniem trwa budowa

You are currently viewing Na tym odcinku Alei Nadmorskiej chodzi się teraz gęsiego. Za ogrodzeniem trwa budowa

Niedaleko pozostałości po Morskim Oku przejście Aleją Nadmorską jest ograniczone do wąskiej ścieżki. Na odcinku około 30 metrów trzeba iść gęsiego.

Na Alei Nadmorskiej ustawione jest blaszane ogrodzenia. Za nim trwa budowa pawilonów handlowo-gastronomicznych. Mają byś gotowe w kwietniu 2024 r. Do tego czasu przejście aleją będzie utrudnione – deptak w tym miejscu mocno się zwęża. Na krótkim odcinku, trzeba iść gęsiego.

Pawilony stawiane są na zlecenie miasta, które po ich wybudowaniu chce je wydzierżawić w otwartym przetargu. To element walki o większy ład przestrzenny i estetykę w dzielnicy uzdrowiskowej. Takie same pawilony (wszystkie powstają według jednego projektu) powstają przy promenadzie, niedaleko kortów tenisowych. Docelowo na odcinku od molo do Kamiennego Szańca ma być ich ponad 20.

Za ogrodzeniem trwa budowa pawilonów handlowo-gastronomicznych. Usunięto już stary betonowy plac, na którym kilkadziesiąt lat temu stał pawilon o podobnym przeznaczeniu.

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Stefcia

  Buhah na ul.Reymonta Hangary stoja od lat nielegalnie pelno odzież podrobki miasto nic z tym nie robi.

  1. Firma

   Miasto nie jest od walki z podrobkami.
   Tym zajmuje Krajowa Administracja Skarbowa, Służba Celna oraz policja a mianowicie Wydział do Walki z Przestępczością Gspodarczą.

   1. info

    Miasto zezwala na ten cyrk,daje zezwolenie na te hangary.

Dodaj komentarz