Od poniedziałku wracają opłaty za postój w strefach płatnego parkowania i na miejskich parkingach. Sprawdź, bo stawki poszły w górę

You are currently viewing Od poniedziałku wracają opłaty za postój w strefach płatnego parkowania i na miejskich parkingach. Sprawdź, bo stawki poszły w górę

18 maja wracają opłaty w strefach płatnego postoju i na miejskich parkingach. Przypomnijmy, że z powodu epidemii koronawirusa 16 marca zawieszono ich pobieranie.

W poniedziałek parkometry zostają włączone. Podajemy ceny za postój, które, przypomnijmy, w międzyczasie się zmieniły.  Od 1 kwietnia za godzinny postój w Śródmieściu będzie kosztował 2,5 zł, a w strefie uzdrowiskowej  – 3,90 zł. Płatny będzie też parking przy amfiteatrze. Szczegóły pod tekstem.

Jednocześnie Komunikacja Miejska informuje, że wszystkie abonamenty, które zostały przez mieszkańców zakupione przed okresem wyłączenia płatności w Strefach Płatnego Parkowania (16 marca) i które w tym okresie były ważne, zostają od 18 maja automatycznie wydłużone o okres, w którym nie mogły zostać wykorzystane.

 

 

Dodaj komentarz