Od poniedziałku zmiana rozkładu jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej

Od poniedziałku Komunikacja Miejska w Kołobrzegu wprowadza zmiany w obowiązującym rozkładzie jazdy.
Można się z nim zapoznać na stronie internetowej spółki (http://www.km.kolobrzeg.pl), a także na jej profilu na Facebooku.
Spółka wychodzi tym samym naprzeciw licznym sugestiom mieszkańców, którzy w związku z otwarciem hoteli powrócili do pracy.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 26 lutego, 13:19 Marcin

    Już sam fakt że pasażerowie muszą o cokolwiek wnioskować, sugerować, zgłaszać, dowodzi tylko kompletnego braku profesjonalizmu w zarządzaniu komunikacją. Generalnie tak złego transportu publicznego jaki uczyniono z kołobrzeskiej komunikacji przez powiedzmy ostatnie 15 lat, ze świecą szukać w miastach podobnej wielkości. Konkurować mogą chyba jedynie Suwałki w których sposobem na wszystko jest podobnie jak w Kołobrzegu zaklinanie rzeczywistości (polityka wizerunkowa) i marnowanie publicznych środków na notoryczną wymianę autobusów, wiat, słupków, bzdur – zwłaszcza przed wyborami; nota bene oba miasta mają dobry układ siatki ulic i spuściznę po dobrym planowaniu przestrzennym, co powinno skutkować świetnie działającym transportem publicznym. Niestety w obu miastach infrastruktura uliczna jest obecnie na szeroką skalę dewastowana pod kątem jej użyteczności dla zrównoważonego transportu, pod pretekstem – a jakże – jej modernizacji (w Kołobrzegu to stosunkowo nowe zjawisko). To bezpowrotnie przekreśli możliwość stworzenia dobrego transportu zbiorowego, a działania pozostaną tylko pozornymi jak ta korekta rozkładu oraz nastawionymi na populizm i absorpcję środków unijnych ( bubel przesiadkowy Bałtycka, przystanki, etc).

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend