Podrożały bilety na popularne seanse filmowe w ramach DKF „Sztorm”

Podrożały bilety na cieszące się dużą popularnością seanse w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Sztorm”. Na wiele pokazów ambitnego kina w Regionalnym Centrum Kultury było więcej chętnych niż miejsc.

Zwykle pokazy przy Solnej 1 odbywają się co środę o godz. 19. Dotąd za bilet płaciliśmy 12 zł ( z Kartą Mieszkańca – 10 zł). Teraz 15 zł ( ulgowy z KM – 13 zł).

Z karnetem wyjdzie taniej

Od 1 października, w kasie Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta oferuje miesięczne karnety na seanse w ramach DKF „Sztorm”. W bieżącym miesiącu na sali kinowej spotkamy się pięć razy, zatem cena karnetu to 50 zł (10 zł/seans).

Dlaczego warto zainwestować w karnet? Każdy seans obejrzycie w najniższej, możliwej cenie (10 zł/seans, gdy pojedynczy bilet ulgowy to koszt 13 zł, a normalny: 15 zł.

Kupując karnet wybierzecie miejsce na sali kinowej, które w danym miesiącu czekać będzie tylko na Was (karnet jest kinową „miejscówką”).

Zaoszczędzicie czas unikając oczekiwania w kolejce do kasy przed seansami.

Karnety nie są imienne, zatem jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli wybrać się na film, możecie użyczyć własny komuś innemu. Karnet bez trudu mieści się w portfelu – zawsze możecie mieć go ze Sobą. To ważne, ponieważ wstęp na film będzie możliwy po okazaniu karnetu bileterowi.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend