Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia)

Od kilku dni już na całego funkcjonuje widowiskowa fontanna przy kortach tenisowych, tzw. mokry chodnik.  Wodotryski wieczorem są podświetlone. Instalacja cieszy się ogromną popularnością wśród przechodniów.

120-metrowa fontanna powstała w ramach przebudowy promenady na odcinku od kortów tenisowych do Kamiennego Szańca. Kilkadziesiąt wodotrysków cieszy szczególnie dzieci, które bez wahania wbiegają między strumienie wody. Ale pamiątkowe zdjęcia na tle fontanny robią sobie tu masowe wszyscy, bez względu na wiek.

Fontanna nieco różni się od założeń projektowych. Po tym jak tydzień temu konstrukcja zarwała się pod ciężarem samochodu, który łamiąc przepisy wjechał na deptak, władze miasta postanowiły ustawić granitowe bloki, które będą blokować wjazd.

Fot. Marek Augustyniak

9 1 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 11 1 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 12 1 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 14b - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 15b - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 16a - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 18 1 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 20b - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 23 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 24a - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 25 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 26b - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 27 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 28b - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 29 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia)

A jeszcze tydzień temu fontanna była uszkodzona.

65 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 66 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 67 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia) 68 - Podświetlona na kolorowo fontanna przy kortach tenisowych okazała się strzałem w dziesiątkę (zdjęcia)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend