Policja zarekwirowała 2 kilogramy marihuany. 39-latkowi z Kołobrzegu grozi teraz nawet 12 lat odsiadki

Dzięki działaniom funkcjonariuszy zajmującym się walką z przestępczością narkotykową znaczna ilość marihuany nie trafi na czarny rynek. Podczas przeszukania pomieszczeń należących do kołobrzeżanina ujawniono 2 kilogramy marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Kołobrzescy kryminalni, dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej zatrzymali 39-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń policjanci znaleźli narkotyki. W samochodzie mężczyzny, który znajdował się w garażu znaleziono torby foliowe z zawartością środków odurzających w postaci marihuany o łącznej wadzie 2 kilo.

W związku z zebranym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym mężczyźnie postawiono dwa zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu środków odurzających oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend