Policjanci namierzyli kobietę po filmiku zamieszczonym w Internecie. Na komendzie tłumaczyła się, że to tylko głupi żart

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili tożsamość właścicielki pojazdu, która prowadziła auto podczas kręcenia filmu. Wideo zostało następnie udostępnione w Internecie.

W Internecie można znaleźć mnóstwo filmów nieodpowiedzialnych kierujących, jeden taki film został nagrany na obszarze naszego powiatu – w Korzystnie. Film przedstawiał znaczne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.
W związku z możliwością popełnienia wykroczenia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili tożsamość kierującej samochodem. Po wezwaniu na Komendę 33-letnia kobieta oświadczyła funkcjonariuszom, że był to jedynie głupi żart i żałuje swojego zachowania oraz nie jechała tak szybko jak pokazywała na filmie.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili podczas oględzin, że pojazd, jakim poruszała się kobieta, jest niesprawny technicznie m.in. ma niesprawny drogomierz. Wobec tego zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu i ukarano właścicielkę mandatem karnym.

Obecnie w związku z powyższą sprawą w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu toczy się postępowanie wyjaśniające, co do możliwości popełnienia innych wykroczeń przez kierującą.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend