Policjanci w lokalu należącym do 39-latka szukali narkotyków. Znaleźli dużo więcej

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przeszukali lokalu należący do 39-latka. Istniało uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna posiada znaczne ilości narkotyków. Na miejscu mundurowi znaleźli jednak dużo więcej.

39-letni mieszkaniec Kołobrzegu odpowie przed sądem za liczne przestępstwa. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili substancje zabronione, w tym pochodne kokainy i amfetaminę. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zauważyli przedmioty, które mogły pochodzić z przestępstw. Po dokonaniu ich sprawdzenia okazało się, że w lokalu były różnego rodzaju artykuły przemysłowe, budowlane i narzędzia, które pochodziły z kradzieży na terenie powiatu kołobrzeskiego. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ponad 25 tys. złotych.

Mężczyzna został zatrzymany, złożył wyjaśnienia i przyznał się do części zarzucanych mu czynów. Zarzuty jakie usłyszał dotyczyły m.in. kradzieży i posiadania narkotyków, a w związku z tym, że stawiane są w warunkach recydywy kara jaka może go spotkać to nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend