Policyjna akcja „Prędkość”. Rekordzista przekroczył w terenie zabudowanym dopuszczalną prędkość o 86 km/h

W piątek policjanci kołobrzeskiego Ogniwa Ruchu Drogowego prowadzili działania „Prędkość” mające na celu egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych naszego powiatu.


W ciągu kilku godzin funkcjonariusze skontrolowali blisko 37 pojazdów i ujawnili 23 wykroczeń polegających na przekroczeniu dozwolonej prędkości. W ramach nadzoru sprawowanego nad ruchem kołobrzescy policjanci sprawdzali pojazdy, stan trzeźwości kierowców i nadzorowali ruch. Rekordzista przekroczył w terenie zabudowanym dopuszczalną prędkość o 86 km/h. Kierowca Toyoty przez najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodów.

Pamiętajmy! Bezpieczna prędkość to prędkość dostosowana do panujących warunków na drodze tj. natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, pogody, stanu nawierzchni, własnych umiejętności.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend