Poniedziałek, Biblioteka, spotkanie z aktorką Małgorzatą Lewińską, godz. 18, darmowe wejściówki

Rozmowa z aktorką o rolach, spektaklach, ulubionych książkach, pasji nagrywania audiobooków oraz recital piosenek o miłości. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski. Spotkanie odbędzie się 11. lutego 2019 r. (poniedziałek) o godz. 18:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. J. Frankowskiego 3.

Małgorzata Lewińska – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Absolwentka warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1996 roku. Dwukrotnie nagrodzona na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1997 i 1998 roku. Na deskach teatralnych zadebiutowała w Teatrze Komedia w Warszawie w spektaklu „Cyrano”. W roku 1998 grała we wrocławskim Teatrze nr 12. Ogromną popularność przyniosła Jej rola Patrycji Cwał – Wiśniewskiej w serialu telewizyjnym „Lokatorzy” oraz jego spin-offie „Sąsiedzi”. Zagrała w wielu filmach min: „Dzieci i ryby”, „Przedwiośnie”, „Wiedźmy”. Aktorka wzięła udział w pierwszej edycji programu „Jak oni śpiewają” emitowanym w telewizji „Polsat”. Jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Nowotwory Mózgu. Współpracowała także z programem „Szymon Majewski Show”.

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne bilety wstępu dostępne w Bibliotece od 1. lutego, w godz. otwarcia czytelni prasy ul. Frankowskiego 3 (parter).

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend