Piątek, Głowaczewo, Festiwal Muzyka Organika, część wydarzeń biletowanych

Poniedziałek startuje Festiwal Muzyka Organika w Głowaczewie, choć pierwsze wydarzenia zaczną się tu już dziś.

Muzyka Organika to cykl imprez, którego celem jest spotykanie ze sobą różnych światów muzycznych i publiczności. Trzecia – w tym pierwsza plenerowa – edycja organizowana jest w nadmorskiej wiosce, a konkretnie mieszczącym się tutaj ośrodku wypoczynkowym Głowaczewo Eden.

– W dniach 27 sierpnia – 3 września odbędzie się tu całotygodniowa sesja, w której wpisane są m.in. koncerty – informują organizatorzy – Codziennie będzie można usłyszeć inne style, a w piątek i w sobotę podsumujemy i pokażemy wszystkie na pięciu niezależnych, niewielkich scenach. W ten sposób zacieramy granice pomiędzy stylami muzycznymi, ludźmi i ich postawami wobec muzyki i życia. Działamy na rzecz odczarowywania stereotypów, a także próbujemy zbliżyć publiczność do przyrody. 

Wydarzenie stwarza również możliwość udziału w debatach i warsztatach. W programie m.in. warsztaty perkusyjne z Krzysztofem Dziedzicem: https://web.facebook.com/events/1819620801682745 oraz warsztaty ogólnorozwojowe z elementami samoobrony: https://web.facebook.com/events/112610749367946/

– Chcemy też zastanowić się czy czy realnym byłoby – startując od wiosny przyszłego roku – rozpoczęcie tutaj procesu powstawania tak zwanego osiedla samowystarczalnego, i jakie kroki należałoby w tym celu przedsięwziąć – dodają organizatorzy. 

Więcej tu: www.facebook.com/glowaczewo

gorawino - Piątek, Głowaczewo, Festiwal Muzyka Organika, część wydarzeń biletowanych

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend