Powiat sfinansuje budowę parkingu i dwóch boisk do piłki plażowej

W środę (27.09) w gabinecie starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego została podpisana umowa na budowę parkingu i dwóch boisk do piłki plażowej przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu.

Wykonawcą jest firma ARMBUD SASUN KARAPETYAN z siedzibą w Kołobrzegu. Zgodnie z dokumentacją projektową zakres prac obejmuje budowę parkingu na 56 miejsc postojowych, w tym 3 miejsca dla pojazdów z kartą parkingową wraz z wykonaniem drogi manewrowej oraz drogi dla pieszych.

W południowej części działki zaprojektowano dwa boiska do piłki plażowej. Stanowiska postojowe i dwa boiska zostaną wyposażone w oświetlenie oraz odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej. Powierzchnia boisk zostanie dodatkowo zdrenowana. Zaplanowano ogrodzenie boiska piłkochwytami o wysokości 6 metrów z trzech stron oraz nawierzchnie bezpieczne w strefie przyboiskowej. W ciągu chodnika zaprojektowano bramkę wejściową na teren boiska.

Termin wykonania to 3 miesiące od podpisania umowy. 
Koszt inwestycji – 1.124.559,28 złotych i w całości pochodzi z budżetu powiatu.
W podpisaniu umowy uczestniczyli: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski, wykonawca oraz dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej Mieczysław Szpak.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend