Przedszkola w wakacje będą otwarte

Wszystkie przedszkola miejskie oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych (nr 6, 8) w lipcu i sierpniu 2021 r. będą otwarte.

-Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkaców na usługi świadczone przez przedszkola w okresie wakacji, oraz biorąc pod uwagę wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat, powodującymi ograniczenia ilości miejsc w przedszkolach, informujemy, że przedszkola miejskie oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych (nr 6, 8) w lipcu i sierpniu 2021 r.będą otwarte – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

Dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 5 wyznaczono przedszkole zastępcze w Przedszkolu Miejskim nr 2, natomiast dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 9 wyznaczono przedszkole zastępcze w Przedszkolu Miejskim nr 7.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend