Radość i sprawność po 60-tce: darmowe warsztaty z jogi, dźwiękoterapia oraz wykład „Jak odmłodzić mózg”

Fundacja Mandala Joga będzie realizowała projekt w ramach Programu Społecznik 2022-2024. Celem projektu jest zniwelowanie braku dostępności oraz zwiększenie świadomości o potrzebie ruchu seniorów powiatu kołobrzeskiego do alternatywnych, wspierających leczenie form rehabilitacyjnych.

– Zajęcia będą dostosowane do możliwości uczestników ze szczególnym uwzględnieniem fizjologicznego ruchu w sanach – pozycjach jogi. Poprawa i zachowanie ogólnej sprawności ruchowej seniorów, a także wsparcie mentalne ze strony psychoterapeuty z pewnością wpłynie na doświadczenie radości po 60-tce – informują organizatorzy wydarzenia.

W trakcie trwania projektu będą przeprowadzone trzy terapeutyczne sesje jogi, warsztat dźwiękoterapii połączony z koncertem mis i innych instrumentów intuicyjnych oraz spotkanie (wykład w połączeniu z warsztatem) z psychoterapeutką – „jak odmłodzić mózg” .
Projekt będzie realizowany od 16 lutego do 20 kwietnia 2023 r. (terminy podamy niebawem). Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy – o uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia terapeutyczne jogi poprowadzi mgr fizjoterapii, certyfikowana nauczycielka jogi metodą BKS Iyengara – Ewelina Żurowicz.
Spotkanie z psycholożką -poprowadzi Teresa Maria Bleczyc, specjalizująca się w TSR- terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.
Dźwiękoterapia – warsztat/koncert – Asia Nowicka & Krzysztof Grabowski
16 luty 2023, godz. 16:00 w RCK – spotkanie z seniorami / Uniwersytet III Wieku.

Terminy poszczególnych zajęć/warsztatów podamy po 16.02.2023 roku.

joga - Radość i sprawność po 60-tce: darmowe warsztaty z jogi, dźwiękoterapia oraz  wykład "Jak odmłodzić mózg"

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend