Ruszyły zapisy na V Kołobrzeski Dogtrekking

Accalia Handling, DogPoint Szkoła dla Psów oraz Ratownictwo PARAMEDIC zapraszają na V Kołobrzeski Dogtrekking, który odbędzie się w lesie w Rościęcinie, w niedzielę 7 maja. Właśnie ruszyły zapisy. 

Dogtrekking to marsz z psem na orientację. –  Żeby wziąć udział w dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe – przekonują na stronie  www.dogtrekking-kolobrzeg.pl organizatorzy imprezy – Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Marsz odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!

W czasie marszu uczestnicy będą musieli odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie, przy których umieszczone będą fanty. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie  zgłosić się z ich kompletem na mecie. W imprezie może wziąć udział każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa.

W tym roku dogtrekking ma też charakter dobroczynny. Podczas imprezy będzie zbierana karma oraz akcesoria na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Kołobrzegu, które przekazane zostaną na rzecz bezdomnych zwierzaków z Kołobrzegu i okolic.

Po skończonej trasie zaplanowano ognisko. Będą ciasto, kiełbaski i chleb.

V Kołobrzeski Dogtrekking będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: SHORT (8km) oraz LONG (16km). Dla każdej z nich przewidziane są 3 pierwsze miejsca.

Opłaty:
 (PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU w dniu Dogtrekkingu)

10 zł/1 osoba + pies

15 zł/2 osoby + pies lub 1 osoba + 2 psy

20 zł/3 osoby + pies, itd.

Program imprezy:

11:00 – 12:00 rejestracja uczestników i sprawy organizacyjne
12:00 – 12:15 start
15:00 – 17:00 zakończenie marszu, ognisko i rozdanie nagród

Jak zapisać się na dogtrekking?

Wypełniając formularz kontaktowy dostępny na  stronie http://www.dogtrekking-kolobrzeg.pl/ . Można też zgłosić się telefonicznie (Kasia 505 030 310, Sonia 518 982 041, Kasia 667 409 755) lub mailowo (kontakt@dogtrekking-kolobrzeg.pl) podając imię i nazwisko, imię psa, rasę i wiek oraz telefon kontaktowy.

Uwaga!

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja i zapoznanie się z regulaminem! Zgłoszenia trwają do 4 maja. Po tym terminie lista będzie zamknięta.

Pamiętaj!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego psa, przed wyprawą do lasu zabezpiecz go przed kleszczami! Zabierz ze sobą turystyczną miskę i zapas świeżej wody! Ważne, by pies miał na sobie wygodną obrożę lub szelki. Nie karm psa na krótko przed startem.

Zadbaj również o swoją wygodę. Wybierz stój sportowy, dopasowany do warunków atmosferycznych. Weź ze sobą coś do picia i np. tabliczkę czekolady. Nie zapomnij naładować telefonu komórkowego!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend