Ruszyły zapisy wystawców na Jarmark Solny. Uwaga liczy się kolejność zgłoszeń! (szczegóły)

Tegoroczny Jarmark Solny odbędzie się w dniach od 11 lipca do 3 sierpnia i jak wynika z mapki dołączonej do ogłoszenia o rekrutacji wystawców, będzie zlokalizowany – podobnie jak rok temu – w centrum miasta.

Fot. Marek Augustyniak.

Rozpoczęły się już zapisy wystawców na Jarmark Solny. Potrwają one do 9 kwietnia. Jarmark będzie zlokalizowany między katedrą, Urzędem Miasta i ratuszem. Należy więc w tym czasie liczyć się z zamknięciem części ulic dla ruchu kołowego.

Formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie internetowej Regionalnego Centrum Kultury, po wypełnieniu należy przesłać na adres: promocja@rck.kolobrzeg.eu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 530 548 548.

Za stoiska wystawiennicze Regionalne Centrum Kultury będzie pobierać opłaty w wysokości zależnej od rodzaju i powierzchni stoiska, ustalonej w zawartej z wystawcą, handlowcem umowie najmu stoiska.

Re:Tradycja Regionu

Udział w jarmarku mogą wziąć wystawcy, którzy w swojej ofercie mają artykuły rzemieślnicze, artystyczne, spożywcze o charakterze nawiązującym do tradycji regionu.

Organizator jarmarku udostępni w sumie 36 domków jarmarcznych o wymiarach 2 na 3 metry.

Jarmark Solny będzie chroniony w godz. 20:00 – 9:00 przez cały okres trwania wydarzenia. Każdy domek będzie zabezpieczony w źródło energii. Domki będą posiadały również przyłącza wodne dla gastronomii.

Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

jarmark w kolobrzegu - Ruszyły zapisy wystawców na Jarmark Solny. Uwaga liczy się kolejność zgłoszeń! (szczegóły)
mapka - Ruszyły zapisy wystawców na Jarmark Solny. Uwaga liczy się kolejność zgłoszeń! (szczegóły)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend