Seniorki OPP Powiat Kołobrzeski zostały wicemistrzyniami województwa

Seniorki UKS OPP Powiat Kołobrzeski ze srebrnym medalem w rozgrywkach III Ligi Kobiet oraz z awansem do fazy rozgrywek o II Ligę! Gratulacje!

W mijającym tygodniu w Kołobrzegu rozegrano ostatni Turniej III Ligi Kobiet w województwie zachodniopomorskim, który decydował o ostatecznej kolejności w lidze po półrocznych zmaganiach.
Przed ostatnim turniejem o końcowym podziale miejsc na podium liczyły się już tylko trzy zespoły z Koszalina, Szczecina i Kołobrzegu. Jak się spodziewano walka toczyła się do ostatniej piłki, a w meczach pomiędzy faworytkami do podium spotkania kończyły się po zaciętych pięciosetowych pojedynkach.

Wyniki:
-UKS OPP Powiat Kołobrzeski – UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 2-3 ( -22, 23, 19, -23, -11 ).
-UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin – MKS Koszalin 2-3 ( 23, -19, 16, -22, -7 ).
Po podliczeniu wszystkich punktów Mistrzami Województwa został zespół z Koszalina, na drugim miejscu z jednym punktem mniej znalazł się UKS OPP Powiat Kołobrzeski, a na ostatnim stopniu zespół ze Szczecina z gorszym bilansem setów.

Zespół z Koszalina i Kołobrzegu uzyskał awans do rozgrywek centralnych w walce o II Ligę.
UKS OPP Powiat Kołobrzeski na swój Turniej półfinałowy uda się w przyszłym tygodniu do Chełmna, gdzie zagra o dwa miejsca premiowane awansem z zespołami:
UKS Culmen Chełmno, GLKS Barycz Janków Przygodzki oraz AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański.

Gratulacje dla naszych zawodniczek, które wystąpiły w składzie:
Karolina Bodnar, Anna Bodys, Julia Chorchos, Justyna Domke, Anna Gutkowska, Małgorzata Kaczorowska, Nikola Kułaga, Marika Maciąg, Oliwia Michalak, Zuzanna Pasińska, Wiktoria Piotrowska, Agnieszka Rowińska, Nikola Stachniak, Joanna Susik, Karolina Szczerba, Maria Wnukowska, Roksana Wróbel, Marta Zakrzewska, Zuzanna Zawolska.
Trenerem zespołu jest Krzysztof Ośliślok.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend