Sobota, plaża przy Morskim Oku, audycja Morskie Ucho, start o godz. 18, wstęp wolny

„Morskie ucho” jest próbą stworzenia oddolnej audycji na temat muzyki, nie zawsze łatwo dostępnej, często trudnej w odbiorze z powodu braku nakreślonego kontekstu, znikającej i ulotnej. To radio bez prądu, zupełnie niezależne, w lesie, w eterze.

W sobotę podczas czwartej audycji premierę będzie miał podcast, który nagrał Wojtek Krzyżanowski. Autorzy audycji tak przedstawiają muzyka: „Wojtek w wolnym czasie je, ogląda proponowane filmiki na youtube i gra w fanowskie przeróbki pokemonów z generacji I-III na symulatorze na telefonie. Poza tym eksperymentuje z muzyką i różnymi stylami wyrywania włosów z nosa. Kręci się dookoła Kołorkingu Muzycznego (Kołorking Muzyczny) i akademii muzycznej w Poznaniu, zmywa naczynia w dymrecords, chodzi po suficie na muzykologii uam, filmuje pogodę i generalnie nie chce robić problemu. Podcast będzie składał się w 100% z muzyki z Gorzowa Wielkopolskiego czyli stolicy polski.”

https://youtu.be/Jx_j23JCe7Q
https://dymrecords.bandcamp.com/album/dm017
https://soundcloud.com/almost/live-kolonia-artystow

Informacje ogólne:
– żeby móc uczestniczyć miej ze sobą radio, albo telefon smartphone z aplikacją radio i słuchawki (UWAGA!!! iPhone nie posiada odbiornika FM).

Audycja „Morskie Ucho” na żywo, na 107,5 FM. Odbiór możliwy tylko na terenie Morskiego Oka w promieniu 100 m, od 20:00 do 22:00.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend