Spotkanie z wójt Ustronia Morskiego w sprawie festiwalu Sunrise

Organizator festiwalu Sunrise spotkał się z wójt Ustronia Morskiego w sprawie organizacji festiwalu na sąsiednim lotnisku w Podczelu.

3 grudnia, wójt Ustronia Bernadeta Borkowska spotkała się w urzędzie gminy z organizatorami festiwalu Sunrise, który w tym roku prawdopodobnie odbędzie się na terenie Podczela. Stronę organizatora imprezy reprezentowali: Krzysztof Bartyzel oraz Roman Łangowski.
W spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele policji, pracownicy urzędu oraz radny gminy Roman Marciniak. W trakcie rozmów poruszano tematy dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców gminy Ustronie Morskie, dojazdu na teren imprezy, czy oznakowania dróg.
W planach jest kolejne spotkanie, na którym organizatorzy mają przedstawić więcej szczegółów dotyczących organizacji tej kilkudniowej imprezy masowej.

Decyzja czy przez kolejne trzy lata festiwal Wchodzącego Słońca będzie się faktycznie odbywał w Podczelu, należy do prezydent Kołobrzegu. Anna Mieczkowska ma w tej sprawie zdecydować do końca tego tygodnia.

IMG 7500 - Spotkanie z wójt Ustronia Morskiego w sprawie festiwalu Sunrise

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend