Spotkanie z YouTuberami w amfiteatrze. Mamy na to wydarzenie darmowy podwójny bilet

Jeśli marzysz o spotkaniu z twoim idolem lub twoją pasją jest nagrywanie filmików na YouTube, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie – 25 czerwca w kołobrzeskim amfiteatrze wystąpią polscy youtuberzy. OK! Kołobrzeg ma na to wydarzenie darmową podwójną wejściówkę.

Podczas wydarzenia będziesz mógł usłyszeć swoje ulubione utwory Kacpra Błońskiego i Fanki, porozmawiać z Julią Kosterą, a nawet udać się w podróż po świecie magii z Czarkiem Czaruje!

Na naszym profilu na Facebooku w poniedziałek zamieścimy post informujący o tym wydarzeniu – wystarczy go polubić i wpisać komentarz „bilety na piątek”.

Kacper Błoński

Chłopak, który bawi się życiem i nagrywa z tego filmy! Swoją przygodę na YouTube rozpoczął już w 2011 roku. Twórca najpopularniejszego słowa roku 2019 „ELUWINA”. Spopularyzował je nagrywając piosenkę pod tym samym tytułem, która na dzień dzisiejszy liczy już ponad 34 miliony odtworzeń! Na swoim koncie ma również takie hity jak „CRUSHER” czy „Dziś Tańczę”. Jego materiały wyświetlono już prawie 100 000 000 razy. W 2020 rozpoczął swoją przygodę ze sportami walki biorąc udział w gali FAME MMA 8. Podczas walki wieczoru pokonał Marcina Dubiela jednogłośną decyzją sędziów!

Julia Kostera 

Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Swoją karierę rozpoczęła od nagrywania popularnych już wtedy TikToków. Później była w pierwszej odsłonie projektu Team X, w którym zdobyła ogromne doświadczenie w nagrywaniu filmików na YouTube.

Czarek Czaruje

Najpopularniejszy iluzjonista w kraju, jego filmy obejrzano ponad 50 milionów razy  . Występując w „Mam Talent” Agnieszka Chylińska skomentowała jego pokaz jako najlepszy ze wszystkich 11 edycji. Czarek zaczarował największe gwiazdy polskiego show biznesu, doświadczenie zdobywa występując w całej Polsce, przez 10 lat Czarek wykonał 1000 pokazów, dzięki czemu spotkania z nim to niezwykłe magiczne przygody.  Fanka – Anna WójcikAnia to wokalistka z niespotykaną barwą głosu w zaledwie rok Ani przeróbki popularnych utworów wygenerowały dziesiątki milionów wyświetleń tym samym Ania stała się najpopularniejszą śpiewającą YouTuberką w Polsce. Widzowie na Facebooku docenili jej nietuzinkowy gust muzyczny, ponieważ tam jej utwory wygenerowały 40 milion wyświetleń. Ania zasłynęła głównie z idealnego naśladowania głosów Wokalistów z całego świata. Jej koncerty to show, Ania skrada serca całej publiczności. 

izzi media youtube 20210625 preview 724x1024 - Spotkanie z YouTuberami w amfiteatrze. Mamy na to wydarzenie darmowy podwójny bilet

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend