Środa, RCK, DKF „Sztorm”/film „Fuga”, godz. 19, bilety 10 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy  „Sztorm” zaprasza 16 stycznia na pokaz filmu„Fuga”.

FUGA, reżyseria: Agnieszka Smoczyńska, aktorzy: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska, Piotr Skiba, Halina Rasiakówna, Klara Bielawka, Ewa Błaszczyk. Produkcja: Polska/Czechy/Szwecja 2018

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem wracają  do niej urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

Agnieszka Smoczyńska, twórczyni wielokrotnie nagradzanych „Córek dancingu”, powraca z kolejnym filmem, nagrodzonym podczas tegorocznej edycji festiwalu w Gdyni. W roli głównej wystąpiła Gabriela Muskała, która jest również autorką scenariusza. Na ekranie partnerują Łukasz SimlatMałgorzata BuczkowskaPiotr SkibaHalina RasiakównaKlara Bielawka i Ewa Błaszczyk.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend