Strażak z Kołobrzegu został ciężko ranny, gdy niósł pomoc ofierze wypadku. Ruszyła zbiórka na jego rehabilitację

Piotr uległ tragicznemu wypadkowi, gdy niósł pomoc innej osobie. Wracając ze służby, był świadkiem wypadku samochodowego. Jako strażak i człowiek, który w życiu kieruje się zasadą, że nikogo nie wolno zostawiać bez pomocy, był jedynym, który pośpieszył ze wsparciem poszkodowanej kobiecie. Mimo zachowania wszelkich środków ostrożności potrąciło go jedno z nadjeżdżających aut.

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował ciężko rannego strażaka do szpitala w Koszalinie. Piotr nadal jest w śpiączce. Przed wypadkiem był pełnym życia i energii młodym mężczyzną. W czasie pandemii jako wolontariusz jeździł w kolumnie transportu sanitarnego. Jest honorowym krwiodawcą. Zawsze uczynny, chętny do działania.

Dzisiaj leży w śpiączce i będzie potrzebował długoterminowej rehabilitacji, aby móc odzyskać sprawność. Koszty turnusu rehabilitacyjnego są jednak bardzo wysokie, dlatego Wasze wsparcie jest niezbędne, by Piotr mógł odzyskać sprawność i nadal służyć pomocą innym.
(opis dołączony do zbiórki)

Link do zbiórki: https://fundacjavotum.pl/milczarek-piotr/?fbclid=IwAR1VsLIS9YEQ1s7j8qmCqbSiTeDlydikOIGSW3gZQ9EY1rBarD7PstJJrrY#

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend